NÁŠ PŘÍBĚH

FUJI2659 raw (1)Jste unaveni z masové produkce a hledáte něco jedinečného a originálního

Představujeme vám Bambulich, malou rodinnou firmu, která šije s láskou a péčí v srdci krásného Podkrkonoší. 👨‍👩‍👦‍👦

Jmenuji se Nell a s úsměvem Vás tu vítám. 

Bambulich je více než jen značka - je to příběh rodiny, která spojila své síly, aby vytvořila oblečení, které je nejen stylové, ale také pohodlné a kvalitní. 💪

Naše kolekce oblečení je limitovaná, což znamená, že každý kus je jedinečný a vyrobený s mimořádnou pozorností k detailům. Nebojte se, pokud máte specifické přání - rádi ušijeme cokoli na míru! 👗🧵
 
Bambulich není jen o oblečení, je to o pocitu. Pocitu, že nosíte něco, co bylo vytvořeno s láskou a péčí, něco, co vás odliší od ostatních. 
 
Společně pro vás chceme tvořit kousky, které jsou udržitelné a s radostí a hravou lehkostí nositelné. Látky pro vás pečlivě a osobně vybíráme a tvoříme z nich kolekce vždy jen o několika kouscích, abyste se vy i vaši nejmenší cítili jedinečně.
 
Objevte svůj vlastní Bambulich styl. 
 

Mamina 
Je mi 56 let. Jsem pyšná máma. Pyšná na svou dceru. Mojí doménou jsou bambule   k háčkovaným čepicím, trochu šití, trhy, anebo hlídání vnučky. Vždycky mě zajímala spousta věcí, takže kromě cestování na motorce, čtení téměř všeho na co narazím, věcí mezi nebem a zemí, mám ráda vtipné lidi a snažím se pomáhat potřebným. 

_DSC3412-53_JPG

 

Lenka 
Je mi 38 let a pracuji v lékárně. Mezi moje koníčky patří divadlo, knížky, práce na
zahrádce.  Snažím se žít aktivně, a proto se rekreačně věnuji sportu, ale ráda jezdím i na výlety do přírody nebo po památkách. Ráda se učím novým věcem, v poslední době hlavně ručním pracím. Od malička vídám babičku a mamku, jak háčkují, pletou a šijí a myslím, že přišla řada i na mně. Bambulichu pomáhám na trzích a s objednávkami.

LENKA

 

Šárka
Je mi 39 let. K háčkování jsem přičichla již na základní škole. Tam mě ale více polapilo paličkování jelikož pocházím kousek od Vamberka a tam je Vamberecká krajka pojem. To se ale změnilo narozením dcery Kristýnky. Po večerech jsem oprášila háčky a příze a ejhle - ono se to nezapomíná. Náhodně jsem asi po roce znovuháčkování narazila na Nell a její Bambulich a od té doby se ze mě stala závislačka na háčku a jejích Bambulichů. 

SARKA

 

Verča
je mi 36 let a jsem mámou dvou holčiček. A právě ony jsou důvodem, proč jsem začala s háčkováním.  Můj čas přišel až při první mateřské dovolené. Tehdy jsem začala sledovat různé skupiny na Facebooku, kde se mi zalíbily háčkované čepičky pro děti. Nejdřív jsem háčkovala jen pro své holčičky, ale brzy se ozývaly s „objednávkami“ i kamarádky. Právě přes jednu z nich jsem se dověděla o Nell a Bambulichu. A tak začala naše spolupráce. K háčku se ráda vracím a relaxuji u něj.

VERCA_JPEG

Martina 
Je mi 39 let. Pracuji v marketingovém oddělení. Mezi mé záliby patří kromě ručních práci jízda na kole, procházky v lese a nejraději tyto aktivity trávím se svou rodinou. Háčkovat jsem se naučila už jako dítě, ale na plno jsem mu propadla až během rodičovské dovolené, kdy jsem začala tvořit deky a čepičky pro své dcery. Pro Bambulich háčkuji zimní kulichy, nákrčníky, návleky a rukavice.

IMG-20200528-WA0003

Dita
Je mi 43, jsem maminkou dvou dětí a nápad být krejčovou už přišel už na základní škole. Od té doby jsem za strojem. Šití mě provází celým mým životem. Ráda realizuji všechny nápady, co Nell vymyslí. Pro Bambulich šiji od roku 2018. Mám ráda jedinečnost a ležérní módu. Baví mě jóga, kde si vyčistím svou mysl.

DITA2_JPEG

 

Ema
Je mi 24 let. Miluji sport, čtení, vzdělávání se a jídlo. Nejraději trávím čas v přírodě se svými blízkými a zvířaty. Pro Bambulich fotím nové kolekce a pomáhám s prodejem na trzích.

FUJI2652 raw-2 ruce

Eliška
Je mi 24 let a celý život žiji sportem. Miluji jakýkoli pohyb. 15 let jsem tancovala Latinsko-americké tance, z toho 13 let závodně. Teď se živíme jako fitness trenérka a to především funkčních a kondičních tréninků. S Nell spolupracuji jako modelka.

FUJI2758 raw-2