top of page

O značce
Bambulich představuje českou tvorbu s registrovanou značkou, pod kterou od roku 2012 vznikají designové doplňky a oblečení pro nejmenší děti a jejich rodiče. Každý u nás vytvořený bambulichový kousek k vám putuje se svým vlastním osobním příběhem, šitý ručně maminkami a babičkami z různých koutů Čech a z výhradně českých materiálů a látek, které pro vás pečlivě a osobně vybíráme.

FUJI2659 raw.jpg

Náš příběh
Jsem Nell a vítám vás v mém Bambulichově. Jsem mladá maminka, kterou baví barvy, objevování autorských látek a přemýšlení o tom, jaké kousky pro radost z nich vytvoří. Mám prima muže, který mě od začátku mé tvorby podporuje, a psa Bublinu, která tady na všechno důležitě dohlíží. Od začátku mi také pomáhá moje mamka, té patří největší dík. 

Z jednoho kulichu, který jsem si před lety uháčkovala, aby ladil k mé bláznivě barevné bundě, vzniklo postupně kulichů několik, neméně barevných, a z původního háčkování jen tak pro radost vznikla srdeční a za nedlouho i profesní záležitost.

Po narození mé malé dcerky jsem kromě háčku začala objevovat také kouzlo jehel a šicího stroje a má tvorba se rozšířila i o oblečení a doplňky pro nejmenší děti a jejich rodiče, které měly nejen slušet, ale být zároveň také funkční.

Tak postupně vznikla malá rodinná firma, ve které se vše tvoří od srdce a pod rukama šikovných maminek a babiček, které jsem během let přizvala ke spolupráci. Šijí pro vás ručně doma nebo v malých dílnách a staly se součástí bambulichového světa.

Společně pro vás chceme tvořit kousky, které jsou udržitelné a s radostí a hravou lehkostí nositelné. Látky pro vás pečlivě a osobně vybíráme a tvoříme z nich kolekce vždy jen o několika kouscích, abyste se vy i vaši nejmenší cítili jedinečně.

_DSC3412-53.JPG

Mamina
Je mi 54 let. Jsem pyšná máma. Pyšná na svou dceru. Mojí doménou jsou bambule k háčkovaným čepicím, trochu šití, trhy, anebo hlídání vnučky. Vždycky mě zajímala spousta věcí, takže kromě cestování na motorce, čtení téměř všeho na co narazím, věcí mezi nebem a zemí, mám ráda vtipné lidi a snažím se pomáhat potřebným.

Lenka
Je mi 36 let a pracuji v lékárně. Mezi moje koníčky patří divadlo, knížky, práce na zahrádce.  Snažím se žít aktivně, a proto se rekreačně věnuji sportu, ale ráda jezdím i na výlety do přírody nebo po památkách. Ráda se učím novým věcem, v poslední době hlavně ručním pracím. Od malička vídám babičku a mamku, jak háčkují, pletou a šijí a myslím, že přišla řada i na mně. Bambulichu pomáhám na trzích a s objednávkami.

LENKA.jpg
SARKA.jpeg

Šárka
Je mi 37 let. K háčkování jsem přičichla již na základní škole. Tam mě ale více polapilo paličkování jelikož pocházím kousek od Vamberka a tam je Vamberecká krajka pojem. To se ale změnilo narozením dcery Kristýnky. Po večerech jsem oprášila háčky a příze a ejhle - ono se to nezapomíná. Náhodně jsem asi po roce znovuháčkování narazila na Nell a její Bambulich a od té doby se ze mě stala závislačka na háčku a jejích Bambulichů.

Verča
je mi 36 let a jsem mámou dvou holčiček. A právě ony jsou důvodem, proč jsem začala s háčkováním.  Můj čas přišel až při první mateřské dovolené. Tehdy jsem začala sledovat různé skupiny na Facebooku, kde se mi zalíbily háčkované čepičky pro děti. Nejdřív jsem háčkovala jen pro své holčičky, ale brzy se ozývaly s „objednávkami“ i kamarádky. Právě přes jednu z nich jsem se dověděla o Nell a Bambulichu. A tak začala naše spolupráce. K háčku se ráda vracím a relaxuji u něj.

VERCA.JPEG
IMG-20200528-WA0003.jpg

Martina
Je mi 39 let. Pracuji v marketingovém oddělení. Mezi mé záliby patří kromě ručních práci jízda na kole, procházky v lese a nejraději tyto aktivity trávím se svou rodinou. Háčkovat jsem se naučila už jako dítě, ale na plno jsem mu propadla až během rodičovské dovolené, kdy jsem začala tvořit deky a čepičky pro své dcery. Pro Bambulich háčkuji zimní kulichy, nákrčníky, návleky a rukavice.

Dita
Je mi 41, jsem maminkou dvou dětí a nápad být krejčovou už přišel už na základní škole. Od té doby jsem za strojem. Šití mě provází celým mým životem. Ráda realizuji všechny nápady, co Nell vymyslí. Pro Bambulich šiji od roku 2018. Mám ráda jedinečnost a ležérní módu. Baví mě jóga, kde si vyčistím svou mysl. 

DITA2.JPEG
FUJI2652 raw-2 ruce.jpg

Ema
Je mi 24 let. Miluji sport, čtení, vzdělávání se a jídlo. Nejraději trávím čas v přírodě se svými blízkými a zvířaty. Pro Bambulich fotím nové kolekce a pomáhám s prodejem na trzích.

Eliška

Je mi 24 let a celý život žiji sportem. Miluji jakýkoli pohyb. 15 let jsem tancovala Latinsko-americké tance, z toho 13 let závodně. Teď se živíme jako fitness trenérka a to především funkčních a kondičních tréninků. S Nell spolupracuji jako modelka.

FUJI2758 raw-2.jpg
bottom of page